ELMEhurt
Facebook
Baza produktów

Strona w budowie

O firmie

Firma elektryczna ELMEHURT działa na włocławskim rynku od 1990 roku. Punktem zwrotnym w rozwoju firmy był zakup obiektu na ul. Okrężnej 2 b, gdzie mamy przyjemność spotykać się z Państwem do dzisiaj. Kolejnym ważnym etapem, było rozpoczęcie montażu i produkcji rozdzielnic elektrycznych w 1996 roku.

Dla sprostania wymaganiom naszych odbiorców, pracownicy firmy systematycznie doskonalą swoją wiedzę techniczną i znajomość oferowanych wyrobów. Dzięki temu każdy klient, który zdecyduje się na skorzystanie z usług firmy ELMEHURT może liczyć na fachową obsługę, pomoc w zaprojektowaniu rozdzielnic NN oraz oświetlenia.

Wiedza oraz zaangażowanie pracowników pozwoliły nam na zdobycie zaufania dostawców, co zaowocowało uzyskaniem stosownych certyfikatów. Nasze starania o jak najlepszą obsługę klientów zostały uhonorowane: Certyfikatem Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. 

W 1999 roku spółka weszła do grona założycieli grupy zakupowej „Grupa Rondo” – spółki zrzeszającej kilkadziesiąt największych hurtowni elektrycznych w Polsce.

W 2007 roku doszło do połączenia dwóch sieci hurtowni: El-Forum i Grupy Rondo w jego wyniku powołano nową spółę pod nazwą Polska Grupa Elektryczna Forum-Rondo. Od momentu utworzenia grupy do chwili obecnej sukcesywnie dołączają do nas kolejne firmy. Obecnie w szeregach naszej sieci zrzeszamy 54 firmy członkowskich, posiadające łącznie 120 punktów sprzedażowych zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij